تماشای آنلاین فیلم 300

اوا گرین,فیلم,زیرنویس,فیلم 300,سالیوان استیپلتون,لینا هیدی,دیوید ونهام,

نام فیلم: 300 ظهور یک امپراتوری _ 300: Rise of an Empire کارگردان: نوام مارو محصول سال: 2014 محصول کشور: آمریکا مدت زمان فیلم: 102دقیقه بازیگران: اوا گرین , سالیوان استیپلتون , لینا هیدی , دیوید ونهام , ایگال نائور خلاصه داستان: نبردی بین آرتمیزیوم و سپاهیان لشکر خشایارشا به فرماندهی آرتمیس و سپاهیان لشکر تمیستوکلس شکل میگیرد. همچنین بخش‌هایی از فیلم متمرکز نبرد سالامیس و فتح آتن بوسیلهٔ سپاه ایران به پادشاهی خشایارشا و بخش‌هایی متمرکز اتفاقات نبرد ماراتون و حملهٔ داریوش بزرگ به یونان…

فیلتر

300: Rise of an Empire

تاریخ اضافه شدن: دوشنبه 06 بهمن 1399

نام فیلم: 300 ظهور یک امپراتوری _ 300: Rise of an Empire

کارگردان: نوام مارو

محصول سال: 2014

محصول کشور: آمریکا

مدت زمان فیلم: 102دقیقه

بازیگران: اوا گرین , سالیوان استیپلتون , لینا هیدی , دیوید ونهام , ایگال نائور

خلاصه داستان: نبردی بین آرتمیزیوم و سپاهیان لشکر خشایارشا به فرماندهی آرتمیس و سپاهیان لشکر تمیستوکلس شکل میگیرد. همچنین بخش‌هایی از فیلم متمرکز نبرد سالامیس و فتح آتن بوسیلهٔ سپاه ایران به پادشاهی خشایارشا و بخش‌هایی متمرکز اتفاقات نبرد ماراتون و حملهٔ داریوش بزرگ به یونان است. در این فیلم به نقش آرتمیس که فرمانده و متحد خشایارشا در این نبردها است توجه شده‌است.

توضیحات بیشتر

۳۰۰ فیلمی فانتزی حماسی آمریکایی است که در سال ۲۰۰۶ بر اساس مجموعه کمیکی به همین نام ساخته شده است.این سری کمیک در سال ۱۹۹۸ توسط فرانک میلر و لین ورلی خلق شد. فیلم داستان تحریف شده نبرد ترموپیل که بین سپاه هخامنشی و شهرهای یونان رخ داد را روایت می کند.کارگردانی فیلم را زک اسنایدر بر عهده داشت.

کد تبلیغات
بعد از 5 ثانیه می توانید تبلیغ را ببندید
اضافه کردن سایت جدید