تماشای آنلاین فیلم آکوامن

فیلم,دوبله,جیمز وان,جیسون موموآ,امبر هرد,ویلم دفو,پاتریک ویلسون,یحیی عبدالمتین دوم,آکوامن,

نام فیلم: آکوامن _ aquaman کارگردان: جیمز وان محصول سال: 2018 محصول کشور: آمریکا مدت زمان: 143دقیقه بازیگران: جیسون موموآ , امبر هرد , پاتریک ویلسون , یحیی عبدالمتین دوم , تمورا موریسون , دولف لاندگرن خلاصه داستان:  مین سال ۱۹۸۵، نگهبان چراغ خانه توماس کری در یک طوفان موفق به نجات آتلانا، ملکه قلمروی زیر آب آتلانتیس می شود. آن ها عاشق هم شده و صاحب پسری به نام آرتور می شوند که می تواند با موجودات دریایی ارتباط برقرار کند. سربازان آتلانتیس برای بردن آتلانا می آیند و او مجبور می شود خانواده اش…

فیلتر

آکوامن

تاریخ اضافه شدن: سه شنبه 07 بهمن 1399

نام فیلم: آکوامن _ aquaman

کارگردان: جیمز وان

محصول سال: 2018

محصول کشور: آمریکا

مدت زمان: 143دقیقه

بازیگران: جیسون موموآ , امبر هرد , پاتریک ویلسون , یحیی عبدالمتین دوم , تمورا موریسون , دولف لاندگرن

خلاصه داستان:  مین سال ۱۹۸۵، نگهبان چراغ خانه توماس کری در یک طوفان موفق به نجات آتلانا، ملکه قلمروی زیر آب آتلانتیس می شود. آن ها عاشق هم شده و صاحب پسری به نام آرتور می شوند که می تواند با موجودات دریایی ارتباط برقرار کند. سربازان آتلانتیس برای بردن آتلانا می آیند و او مجبور می شود خانواده اش را رها کند. او برای تربیت آرتور به مشاورش نیودیس ولکو اعتماد می کند. آرتور به جنگجوی ماهری تبدیل می شود و می فهمد آتلانا بخاطر عشق ورزی به یک انسان و داشتن یک پسر نیمه انسان اعدام شده است.

توضیحات فیلم

آکوامن (انگلیسی: Aquaman‎) یک فیلم در ژانر ابرقهرمانی و محصول سال ۲۰۱۸ آمریکا، به کارگردانی جیمز وان است. فیلم‌نامه این فیلم توسط ویل بیل؛ بر پایه شخصیتی به همین نام از شرکت دی‌سی کامیکس به رشته تحریر درآمده است. آکوامن ششمین فیلم در دنیای سینمایی دی‌سی محسوب می‌شود و کمپانی برادران وارنر مسئول ساخت و اکران آن بوده‌است. جیسون موموآ در نقش اصلی فیلم بازی کرده و امبر هرد، ویلم دفو، پاتریک ویلسون، دولف لاندگرن، یحیی عبدالمتین دوم و نیکول کیدمن نیز از دیگر بازیگران فیلم هستند. بعد از بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت و لیگ عدالت، این سومین فیلمی است که شخصیت آکوامن در آن حضور دارد و همچنین نخستین فیلم جداگانه این شخصیت به‌شمار می‌آید. در فیلم آکوامن، آرتور کِری وارث امپراتوری زیر آب آتلانتیس، باید حرکت بزرگی را در مقابل برادر ناتنی‌اش اُورم انجام دهد تا مردمش را رهبری کرده و به قهرمان دنیا تبدیل شود.

منبع: ویکی پدیا

کد تبلیغات
بعد از 5 ثانیه می توانید تبلیغ را ببندید
اضافه کردن سایت جدید