سریال آنتن “قسمت ۱۰” دانلود قسمت دهم آنتن

سریال آنتن “قسمت ۱۰” دانلود قسمت دهم آنتن

دانلود قسمت دهم سریال آنتن با لینک مستقیم

سریال آنتن “قسمت ۱۰” دانلود قسمت دهم آنتن

سریال نمایش خانگی «آنتن» به کارگردانی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان هر چهارشنبه ساعت ۲۰ “هشت شب” به خانه‌های شما می‌آید.

سریال آنتن حول محور زنی به نام گوهر میگردد، که پس از فوت همسرش تصمیم می‎گیرد تا ادامه تحصیل دهد و با موفقیت در آزمون کنکور در رشته پزشکی قبول می شود.(نویسنده؛ حمزه صالحی)

لینک های دانلود قسمت ۱۰ (چهارشنبه ها ساعت ۸ شب فعال می‌شود)

*کیفیت ۱۰۸۰HQ*

*کیفیت ۱۰۸۰p*

*کیفیت ۷۲۰p*

*کیفیت ۴۸۰p*

*کیفیت های بیشتر*

سید ابراهیم عامریان: سعی کردیم در این سریال مشکلات دانشگاه ها را به زبانی طنز بازگو کنیم

تهیه کننده و کارگردان سریال آنتن در مصاحبه ای با همشهری بیان کرد، احساس می کنم طرح موضوعات کمدی در سریال با فیلم سینمایی متفاوت است، حتی مدت و مقدار خنده‌های شخصیت ها در سریال و فیلم باهم فرق دارد.

سریال آنتن باید مخاطب را ۱۴ قسمت با خود همراه کند، اگر می خواستیم مانند فیلم سینمایی پیش بریم همین اینکه هر چهار دقیقه مخاطب را به خنده بندازیم کافی بود، “آنتن” یک کمدی کاملا شریف است.

ماجرای این سریال ربطی به اتفاقات اخیر دارد؟

عامریان درباره شباهت سکانس هایی از این سریال با شرایط امروز جامعه تصریح کرد: من دنبال سیاست نیستم زیرا نه بلدم نه کارم این است و ترجیح می دهم وارد این فضا نشوم اما این که اکنون سریال «آنتن» در حال پخش شدن است و همزمان هم به موضوعات روز جامعه شباهت پیدا کرده، اتفاقی بوده است.

او افزود: درست است که در قسمت دوم، به اعتراضات دانشجویی پرداخته بودیم و با جریانات امروز جامعه مصادف شد اما طرح این سریال را ۱سال و نیم پیش به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ساترا ارائه کردیم که آن موقع این شرایط پیش نیامده بود. حتی فروردین ماه ۱۴۰۱ بود که به ساترا درخواست پروانه نمایش دادیم و آنقدر طول کشید تا پخش «آنتن» به این زمان رسید، تبلیغات را هم قبل از این داستان ها شروع کرده بودیم.

  ۴٫۵ ۲ رای ها
  امتیازدهی به مطلب

  مطالب مرتبط با پست جاری

  guest
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه دیدگاه ها
  برای تجربه بهتر گوشیتو عمودی نگه دار!
  اینترنتت وصل نیست!