تماشای آنلاین انیمیشن بتمن: روح اژدها

انیمیشن,تماشای آنلاین انیمیشن بتمن روح اژدها,Batman: Soul of the Dragon,سام لیو,بتمن,

نام انیمیشن: بتمن: روح اژدها _ Batman: Soul of the Dragon کارگردان: سام لیو محصول سال: 2021 محصول کشور: آمریکا خلاصه داستان: داستان این انیمیشن با ناپدید شدن یک استاد مشهور هنرهای رزمی شروع می شود. شاگردان این استاد از سراسر جهان، تصمیم می گیرند که استادشان را پیدا کرده و او را نجات دهند. در این میان بروس وین، بن ترنر، لیدی شیوا، ریچارد دراگون با یکدیگر متحد می شوند تا علاوه بر نجات جان استاد هنرهای رزمی شان، با هیولای شومی که قصد نابودی جهان را دارد نیز مبارزه کنند. درباره انیمیشن بتمن: روح اژدها…

فیلتر

بتمن: روح اژدها

تاریخ اضافه شدن: دوشنبه 13 بهمن 1399

نام انیمیشن: بتمن: روح اژدها _ Batman: Soul of the Dragon

کارگردان: سام لیو

محصول سال: 2021

محصول کشور: آمریکا

خلاصه داستان: داستان این انیمیشن با ناپدید شدن یک استاد مشهور هنرهای رزمی شروع می شود. شاگردان این استاد از سراسر جهان، تصمیم می گیرند که استادشان را پیدا کرده و او را نجات دهند. در این میان بروس وین، بن ترنر، لیدی شیوا، ریچارد دراگون با یکدیگر متحد می شوند تا علاوه بر نجات جان استاد هنرهای رزمی شان، با هیولای شومی که قصد نابودی جهان را دارد نیز مبارزه کنند.

درباره انیمیشن بتمن: روح اژدها

انیمیشن بتمن: روح اژدها به کارگردانی سام لیو در سال 2021 ساخته شده است. این انیمیشن محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد. .

کد تبلیغات
بعد از 5 ثانیه می توانید تبلیغ را ببندید
اضافه کردن سایت جدید