تماشای آنلاین انیمیشن یخ زده 2

یخ زده 2,frozen 2,انیمیشن,دانلود انیمیشن دخترونه,انیمیشن دوبله,کریس باک,جنیفر لی,فروزن 2,

نام انیمیشن: یخ زده 2 _ Frozen 2 کارگردان: کریس باک - جنیفر لی محصول سال: 2019 مدت زمان انیمیشن: 96دقیقه خلاصه داستان انیمیشن: قسمت دوم ادامه قسمت اول فیلمنامه می باشد. یخ زده 2 بازگشتی به دوران کودکی آنا و السا دارد. خاطره کوتاهی از پدر و مادرشان درباره وجود جنگلی اسرار آمیز که توسط مه پوشیده شده است. این جنگل توسط ۴ روح باد، آب، آتش و زمین محافظت می شود و تنها کسی که از آن جنگل رهایی یافته است پدرِ السا و آناست و بعد از این ماجرا نه کسی به آن جنگل وارد شده و نه کسی از آن خارج شده است. توضیحات…

فیلتر

یخ زده 2

تاریخ اضافه شدن: سه شنبه 07 بهمن 1399
نام انیمیشن: یخ زده 2 _ Frozen 2
کارگردان: کریس باک - جنیفر لی
محصول سال: 2019
مدت زمان انیمیشن: 96دقیقه
خلاصه داستان انیمیشن: قسمت دوم ادامه قسمت اول فیلمنامه می باشد. یخ زده 2 بازگشتی به دوران کودکی آنا و السا دارد. خاطره کوتاهی از پدر و مادرشان درباره وجود جنگلی اسرار آمیز که توسط مه پوشیده شده است. این جنگل توسط ۴ روح باد، آب، آتش و زمین محافظت می شود و تنها کسی که از آن جنگل رهایی یافته است پدرِ السا و آناست و بعد از این ماجرا نه کسی به آن جنگل وارد شده و نه کسی از آن خارج شده است.
توضیحات انیمیشن
فیلم یخ زده 2 به کارگردانی کریس باک در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد. در این فیلم سانتینو فونتانا به هنرمندی پرداخته‌اند.
کد تبلیغات
بعد از 5 ثانیه می توانید تبلیغ را ببندید
اضافه کردن سایت جدید