تماشای آنلاین فیلم Midsommar

فیلم,آری استر,فلورنس پیو,فیلم ترسناک,دانلود فیلم نیمه تابستان,تماشای آنلاین فیلم نیمه تابستان,Midsommar,

نام فیلم: نیمه تابستان _ Midsommar کارگردان: آری استر محصول سال: 2019 محصول کشور: آمریکا مدت زمان فیلم: 147دقیقه بازیگران: فلورنس پیو , جک رینور , ویل پولتر , ویلیام جکسون هارپر خلاصه داستان فیلم: یک زن و شوهر برای دیدار با دوستانشان و همچنین شرکت در جشنواره نیمه تابستان به زادگاه روستایی خود در سوئد سفر می‌کنند اما پس از رخ دادن یک اتفاق، خشونت و ترس به سرعت در میان روستاییان پخش می‌شود. توضیحات فیلم یک فیلم فولکلور دلهره‌آور آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی آری استر است که در سال…

فیلتر

Midsommar

تاریخ اضافه شدن: سه شنبه 07 بهمن 1399
نام فیلم: نیمه تابستان _ Midsommar
کارگردان: آری استر
محصول سال: 2019
محصول کشور: آمریکا
مدت زمان فیلم: 147دقیقه
بازیگران: فلورنس پیو , جک رینور , ویل پولتر , ویلیام جکسون هارپر
خلاصه داستان فیلم: یک زن و شوهر برای دیدار با دوستانشان و همچنین شرکت در جشنواره نیمه تابستان به زادگاه روستایی خود در سوئد سفر می‌کنند اما پس از رخ دادن یک اتفاق، خشونت و ترس به سرعت در میان روستاییان پخش می‌شود.
توضیحات فیلم
یک فیلم فولکلور دلهره‌آور آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی آری استر است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به فلورنس پیو، جک رینور، ویل پولتر، و ویلیام جکسون هارپر اشاره کرد. این فیلم داستان یک گروه جوان را روایت می‌کند که برای شرکت در یک جشنواره سنتی که هر ۹۰ سال یک‌بار در دهکده‌ای دورافتاده در سوئد برگزار می‌شود، راهی اسکاندیناوی می‌شوند اما ناگاه خود را دربند فرقه‌ای شمن‌باور می‌یابند.  این فیلم محصول مشترک امریکا و سوئد است. فیلم میدسامر تحسین منتقدین و مخاطبان را در پی داشت و از کارگردانی و بازی بازیگران تعریف و تمجید شد.
کد تبلیغات
بعد از 5 ثانیه می توانید تبلیغ را ببندید
اضافه کردن سایت جدید