تماشای آنلاین فیلم وحشی

فیلم,سم کلی,تماشای آنلاین فیلم,وحشی,savage,savage 2019,جیک رایان,جان توی,چلسی پرستون کلیفورد,سث فلین,جک ویلیام پارکر,

نام فیلم: وحشی _ savage 2019 کارگردان: سم کلی محصول- 2019 خلاصه داستان: «وحشی»، فیلمی در ژانر اکشن-جنایی و درام و محصول سال 2019 کشور نیوزلند است. این فیلم با الهام از یک داستان واقعی ساخته شده و روایت گر داستان یک باند خلافکاران خیابانی در نیوزلند و در طول 30 سال می باشد. وحشی، داستان زندگی «دنی» از زمانی که پسر بچه ای معصوم بوده تا زمانی که به یک جانی خشن تبدیل می شود را به تصویر می کشد. درباره فیلم وحشی  فیلم وحشی به کارگردانی سم کلی در سال 2019 ساخته شده است. این…

فیلتر

وحشی

تاریخ اضافه شدن: پنجشنبه 09 بهمن 1399

نام فیلم: وحشی _ savage 2019

کارگردان: سم کلی

محصول- 2019

خلاصه داستان: «وحشی»، فیلمی در ژانر اکشن-جنایی و درام و محصول سال 2019 کشور نیوزلند است. این فیلم با الهام از یک داستان واقعی ساخته شده و روایت گر داستان یک باند خلافکاران خیابانی در نیوزلند و در طول 30 سال می باشد. وحشی، داستان زندگی «دنی» از زمانی که پسر بچه ای معصوم بوده تا زمانی که به یک جانی خشن تبدیل می شود را به تصویر می کشد.

درباره فیلم وحشی

 فیلم وحشی به کارگردانی سم کلی در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور غیره و در ژانر اکشن و پلیسی معمایی می‌باشد. در این فیلم جیک رایان، جان توی، چلسی پرستون کلیفورد، سث فلین , جک ویلیام پارکر به هنرمندی پرداخته‌اند.

کد تبلیغات
بعد از 5 ثانیه می توانید تبلیغ را ببندید
اضافه کردن سایت جدید