تماشای آنلاین سریال جزیره قسمت 12 [jazireh] بالاترین کیفیت - ویلم

دیگر قسمت های این سریال

جزیره قسمت 12

جزیره قسمت 12

محصول سال 1400

نام سریال : جزیره قسمت 12

ژانر :

محصول کشور : ایران

زبان : فارسی


کارگردان :

سیروس مقدم

بازیگران :

محمدرضا فروتن , هنگامه قاضیانی , میترا حجار , حسام منظور , غزل شاکری , حمیدرضا پگاه , سامیه لک , بهنام تشکر , کاظم سیاحی , مینا وحید , مهدی احمدی , امیر کاظمی , رویا جاویدنیا , السا فیروز آذر , زهیر یاری , شهروز دل افکار , پاوان افسر , شکوفه هاشمیان , شراره رنجبر , مژده دایی , مبیناسادات طبایی , قاسم یوردخانی , اکبر زنجانپور , بیتا فرهی , عزت الله رمضانی فر , امید روحانی , پوراندخت مهیمن , شیرین بینا , رضا رویگری , امیر مقاره , شادی مختاری

خلاصه داستان

سریال Island (جزیره) روایتگر داستان ملاقات نابهنگام ارشد و صحرا در کلبه شکار، بار دیگر آتش عشق آنها را شعله ور می سازد و موجب ایجاد سوء تفاهم های تازه ایی می گردد. اردلان با زیرکی، فیلم صحرا در کلینیک را از سعید گرفته و به ارشد نشان می دهد. ارشد غمگین به سراغ صحرا می رود و توسط امیرحسین متوجه می شود که صحرا از روزنامه دوران به خبرگزاری کلام، کوچ کرده است . گلرخ که از نزدیک شدن صحرا به ارشد نگران شده، به سراغ صحرا می رود و در این ملاقات صحرا متوجه می شود که رازهایی در زندگی ارشد وجود دارد، که از آنها بی خبر بوده و باعث می شود که صحرا را در گرفتن انتقام از ارشد مصمم تر سازد، به همین دلیل ….

درباره فیلم جزیره قسمت 12

سریال جزیره (Island) محصول سال 1400 کشور ایران به کارگردانی سیروس مقدم می باشد. سریال جزیره در ژانر اجتماعی با هنرمندی محمدرضا فروتن , هنگامه قاضیانی , میترا حجار , حسام منظور , غزل شاکری , حمیدرضا پگاه , سامیه لک , بهنام تشکر می باشد.

سریال های پیشنهادی