تماشای آنلاین فیلم شزم

زکری لی‌وای,فیلم,دوبله,شزم,دیوید اف. سندبرگ,اشر آنجل,جک دیلن گریزر,

نام فیلم: شزم _ shezem نام کارگردان: دیوید اف. سندبرگ محصول سال: 2019 محصول کشور: آمریکا مدت زمان فیلم: 132دقیقه بازیگران: زکری لی‌وای , اشر آنجل , مارک استرانگ , جک دیلن گریزر , جایمن هانسو خلاصه داستان فیلم: نوجوانی به نام بیلی بتسون که یتیم است در جستجوی مادرش است، در این زمان خانواده‌ای سرپرستی‌اش را قبول و او را به یک خانه گروهی خانوادگی میبرند و آنجا با فردی فریمن که پسری همسن خودش است آشنا میشود. بعد از مدتی خیلی کوتاه توسط جادوگر بزرگ به غاری احضار میشود و در آنجا قدرت شزم…

فیلتر

شزم

تاریخ اضافه شدن: سه شنبه 07 بهمن 1399
نام فیلم: شزم _ shezem
نام کارگردان: دیوید اف. سندبرگ
محصول سال: 2019
محصول کشور: آمریکا
مدت زمان فیلم: 132دقیقه
بازیگران: زکری لی‌وای , اشر آنجل , مارک استرانگ , جک دیلن گریزر , جایمن هانسو
خلاصه داستان فیلم: نوجوانی به نام بیلی بتسون که یتیم است در جستجوی مادرش است، در این زمان خانواده‌ای سرپرستی‌اش را قبول و او را به یک خانه گروهی خانوادگی میبرند و آنجا با فردی فریمن که پسری همسن خودش است آشنا میشود. بعد از مدتی خیلی کوتاه توسط جادوگر بزرگ به غاری احضار میشود و در آنجا قدرت شزم را پیدا میکند. موازی با این ماجرا دکتر سیوانا ابرقدرت‌های شیطانی که از هفت گناه کبیره گرفته شده را بدست می‌آورد و ابر شرور داستان لقب میگیرد.
توضیحات فیلم
 فیلم شزم به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن و ماجراجویی می‌باشد. در این فیلم زکری لی وای، مارک استرانگ، اشر انجل، جک دیلن گریزر , آدام برودی به هنرمندی پرداخته‌اند.
کد تبلیغات
بعد از 5 ثانیه می توانید تبلیغ را ببندید
اضافه کردن سایت جدید