تماشای آنلاین انیمیشن میچل ها در مقابل ماشین ها دوبله فارسی

انیمیشن,تماشای آنلاین انیمیشن,میچل ها در مقابل ماشین ها,دانلود انیمیشن میچل ها در مقابل ماشین ها دوبله فارسی,تماشای آنلاین انیمیشن میچل ها در مقابل ماشین ها دوبله فارسی,دانلود انیمیشن The Mitchells vs. the Machines,دانلود انیمیشنThe Mitchells vs. the Machines دوبله فارسی,مایکل ریاندا,جف روئه,

نام انیمیشن: میچل ها در مقابل ماشین ها _ The Mitchells vs. the Machines نام کارگردان: مایکل ریاندا , جف روئه محصول سال: 2021 محصول کشور: آمریکا مدت زمان انیمیشن: 108 دقیقه خلاصه داستان انیمیشن: انیمیشن با سفر جاده ای و ماجراجویانه خانواده ای عجیب و غریب به اسم «میچل» آغاز می شود. زمانی که آن ها درگیر یک آخرالزمان رباتی می شوند، سفر مهیج و دوست داشتنی شان تبدیل به کابوسی وحشتناک می شود و این خانواده عجیب نیز تنها امیدهای بشریت برای زنده ماندن و بقا بر روی کره زمین می شوند. توضیحات انیمیشن…

فیلتر

میچل ها در مقابل ماشین ها

تاریخ اضافه شدن: پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400

نام انیمیشن: میچل ها در مقابل ماشین ها _ The Mitchells vs. the Machines

نام کارگردان: مایکل ریاندا , جف روئه

محصول سال: 2021

محصول کشور: آمریکا

مدت زمان انیمیشن: 108 دقیقه

خلاصه داستان انیمیشن: انیمیشن با سفر جاده ای و ماجراجویانه خانواده ای عجیب و غریب به اسم «میچل» آغاز می شود. زمانی که آن ها درگیر یک آخرالزمان رباتی می شوند، سفر مهیج و دوست داشتنی شان تبدیل به کابوسی وحشتناک می شود و این خانواده عجیب نیز تنها امیدهای بشریت برای زنده ماندن و بقا بر روی کره زمین می شوند.

توضیحات انیمیشن میچل ها در مقابل ماشین ها

انیمیشن میچل ها در مقابل ماشین ها ( The Mitchells vs. the Machines ) به کارگردانی مایکل ریاندا - جف روئه محصول سال 2021 محصول کشور آمریکا در ژانر کودک و نوجوان , ماجراجویی می باشد.

جایگاه
بعد از 5 ثانیه می توانید تبلیغ را ببندید
اضافه کردن سایت جدید
  • negar2 ماه پیش
    خیلی کم کار شدین دلیلش چیه خوب داشتین پیش میرفتین
    پاسخ : سلام وقتتون بخیر در حال آپدیت ورژن 1400 هستیم یکم سرمون رو شلوغ کرده انشالله تا 15روز دیگه با قدرت ادامه خواهیم داد.